STEM-фест

19.05.2024   Administrator   Категорія: Інтегровані уроки

STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) — наука, технології, інженерія, математика. Цим терміном традиційно окреслюють підхід до освітнього процесу, відповідно до якого основою набуття знань є проста та доступна візуалізація наукових явищ, що дає змогу легко охопити і здобути знання на основі практики та глибокого розуміння процесів.

Вчителі іноземних мов взяли активну участь у STEM фесті, що об’єднав творчих та креативних вчителів. На прикладі уроків англійської та німецької мов відбулась інтеграція таких природничих наук як астрономія, фізика, хімія, біологія, географія, медицина. Учні застосовували інженерне мислення та інженерію (проєктування, наочне моделювання, конструювання). Використовували технологічні навички та уміння. Застосовували знання з мистецтва. Молодші школярі тренували читання і письмо. На усіх уроках застосовувались знання з математики.

Stem Інтегровані Уроки